Солодкі резерви: житомирянка колекціонує цукор в стіках

0 663

Продукти харчування не вперше стають предметом колекціонування. Тетяна Ріхтер з Житомира колекціонує цукор в стіках – назбирала 88 пакетиків загальною вагою майже півкілограма. Кожен стік – в єдиному екземплярі.

Тетяна Ріхтер розповіла, що ідея колекціонування з’явилася випадково. Розпочалося все із кавування у Львові. Жінка колекціонує цукор з українських кав’ярень і з закладів різних країн світу.

“Моя колекція розпочалася із колекціонування спогадів, а не цукру, – каже Тетяна. – Перший пакетик датується 2012 роком, коли я їздила на зустріч зі своїми друзями-поетами у Львів. В моїй колекції 88 різних пакетиків, повторів я не збираю, я їх або роздаю, або використовую. Загалом, цукру в усіх цих пакетиках приблизно 450 грамів”.


У Тетяни Ріхтер цукрові стіки не лише з українських кав’ярень, а й з-за кордону. Поповнювати колекцію допомагають друзі, які привозять цукор з різних країн світу:

“Є з Києва, з Чернівців, зі Львова, з Кам’янця-Подільського. Також в мене є цукор з Африки, Європи, Азії. Коли мої друзі і рідні дізналися, що я збираю цукор, вони почали мені звозити його з різних країн. В мене є цукор з Греції, Єгипту, Туреччини. Тут і білий, і коричневий цукор”.

А от ще одна житомирянка Анна Павлюк теж колекціонує стіки, але вже без наповнення цукром. Всі її пакетики розділені на підгрупи.

“В мене є новорічні стіки, – говорить Анна. – Я ходила в спеціальну кав’ярню – там перебирала цукор і шукала той стік, якого в мене ще не було. На багатьох стіках є назви закладів, потім маєш приємні спогади. Якщо заклад замовляє зі своєю назвою стіки, значить, він більше турбується про себе”, – каже колекціонерка.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Суспільне Житомир

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!