Справжні будиночки під соломою змайстрував тернополянин для бджіл

0 330

Незвичайні ековулики змайстрував Тарас Підгайний, житель Великої Березовиці, що на Тернопільщині. Досвідчений пасічник сьогодні вже може стверджувати, що в таких будиночках бджоли краще зимують і більше медоносять.

На перший погляд може здатися, що тут встановлені невеликі будиночки в сільських традиціях − з зображенням квітів на стінах, з характерним дизайном вікон і дверей, а самі охайні будиночки дбайливо вкриті ущільненими шарами соломи. Насправді перед нами вулики, у кожному з яких мешкає по дві бджолині сім’ї.

За словами господаря пасіки, сирості в такому вулику немає, і бджоли добре себе почувають. В екобудиночках створено умови, максимально наближені до природних, а щоб взимку бджоли не мерзли, пасічник зробив подушку з соломи. Робити додаткове утеплення пінопластом він не радить,бо те вже буде зайвим.

Тарас Підгайний також переконаний, що в таких будиночках з природними умовами бджоли більше медоносять. Так вони віддячують за турботу.

Раніше повідомлялося про створення на Вінниччині пересувної пасіки, в одному вагончику якої можна одночасно транспортувати 50 вуликів.

 

SEEDS

За випуском новин Тернопіль1

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!