«СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ» – РЕЄСТРАЦІЯ на Міжнародну Відкриту конференцію Sapienza триває!

0 585

Шукаєте ідеї та інновації, які зроблять ваш агробізнес ще ефективнішим та прибутковішим? Тоді агромедіа-агенція Sapienza запрошує вас взяти участь у Відкритій Міжнародній Конференції СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”, яка відбудеться 14 лютого 2024 року об 11:30 у Київському МВЦ (3-ій павільйон, відкрита зона) в рамках виставки “АГРОВЕСНА“.

 УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Конференція організована агромедіа-агенцією Sapienza.media за підтримки профільних асоціацій: Української Плодоовочевої Асоціації – УПОА, Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції, а також за підтримки Проєкту розвитку підприємництва для постраждалого від війни населення в Україні “We Prosper”, який реалізується ДОГО “Сільськогосподарська консультаційна служба” та ГС “Бізнес Мережа Сільських жінок” в партнерстві із неурядовою організацією SOCODEVI, що фінансується урядом Канади.


Організатор заходу, Засновниця агромедіа-агенції Sapienza Катерина Звєрєва пояснює,  чому варто долучитися:

 • Нові ідеї: Почуєте від практиків та експертів українського аграрного ринку та міжнародних фахівців про найсучасніші технології та тренди у сталому агровиробництві;
 • Практичні знання: Дізнаєтесь про ефективні інноваційні рішення, які допоможуть збільшити прибуток вашого бізнесу з врахуванням принципів сталого розвитку, збереження природних ресурсів та застосування екологічних практик;
 • Можливості співпраці: Зустрінете колег та партнерів для спільної роботи та розвитку!


Що нас чекає:

 • Палкі дискусії: Відкрийте для себе секрети успіху від провідних фермерів, інноваторів, експортерів, експертів з агроекології, українських та канадських кооперативів і фахівців ФАО ООН;
 • Інтерактивні сесії: Будемо ділитися практичними порадами та вивчати нові можливості.
 • Атмосфера Агровесни: Насичена програма, запашна кава та захоплюючі спікери зроблять цей день корисним, цікавим, надихаючим!

Не пропустіть цю унікальну можливість отримати свіжі ідеї та знайти нові шляхи для розвитку вашого агробізнесу. Реєструйтеся за посиланням нижче та долучайтеся до нашої конференції!

 УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

За інформаційної підтримки провідних аграрних ЗМІ, економічних та аналітичних агенційSeeds.org.uaAgroexpert, East-Fruit.com, Interfax, APKInform Agency,Agri-gator.com.ua, журналу «Ексклюзивні Технології» (Agrotimetehom.ua)Агробізнес Сьогодні та Агроном Сьогодні, Мультигалузева платформа «Здорове харчування по-українськи», Платформа «Місія – здоров’я:  разом задля активного довголіття».

Долучайтеся до нас та робіть крок у майбутнє сталого агробізнесу разом з нами!На вас чекають 3 БЛОКИ конференції:

Блок 1. Традиції та інновації сталого агророзвитку для збільшення прибутків

 • Михайло Нагорняк, засновник інноваційної селекційної компанії Мнагор – “Cиньо-жовта цукрова кукурудза з України – хіт світового ринку. Перспективи ринку солодкої кукурудзи в Україні.”
 • Представник групи компаній BioNorma розповість про Біопрепарати нової формації для сталого агробізнесу
 • Олександр Дуда, голова Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції – “Амарант: здорова продукція, здорова нація, здорова економіка!”
 • Леонід Фадєєв, директор заводу Fadeev Agro, автор технології «Сильне насіння» – “Інноваційна технологія виробництва насіння – основа підвищення врожайності”
 • Олександр Дойніков, керуючий партнер групи компаній Viteo Group (Viteo Hemp) – “Технічні коноплі – глибока переробка як ніша у конопляному бізнесі”
 • Михайло Сорока, директор АГРОМОММ – «Інноваційні технології на ринку меліорантів. Приклад успішного використання в галузі часниківництва»

Блок 2. Кооперація виробників. Технологічні рішення. Державна підтримка.

 • Представники успішних та дієвих кооперативів України та досвід канадійських кооперативів
 • Олександр Ярещенко, заст. директора з наукової роботи Інститут садівництва НААН України – “Нішеві ягідні культури і можливості кооперації виробників для збільшення прибутків”
 • В’ячеслав Поліщук, керівник садівничого напрямку Ukravit – “Українські ЗЗР і сервіси для сталого виробництва”
 • Тарас Баштанник, Президент Української плодоовочевої асоціації – “Держпідтримка. Технології. Кооперація виробників плодоовочевої продукції”
 • Владислав Разкевич, керівник компанії Евкаліпт – “Автоматизація поливу – розкіш чи необхідність?”

Блок 3. Системний підхід до сталого агробізнесу України: інновації, сталі практики, технології, фінанси, шлях до ЄС.

 • Михайло Малков, координатор зв’язків з урядом та донорами ФАО в Україні розповість більше про сталий розвиток агробізнесу на шляху в ЄС.
 • Також відбудеться дискусія за участю кооперативів фермерів, громад, МінАПК, ГО «Екодія» і профільних асоціацій.


Також в рамках конференції планується підписання РЕЗОЛЮЦІЇ СТАЛОГО АГРАРНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ

 УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

 

Захід проходить за підтримки компаній:

Мнагор, Ukravit, Біонорма, Агромомм, Viteo Group (Viteo Hemp), Евкаліпт + та ГО Екодія


Конференція організована агромедіа-агенцією Sapienza.media за підтримки Української Плодоовочевої Асоціації – УПОА,та Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції.

Інформаційну підтримку конференції здійснюють провідні аграрні ЗМІ, економічні та аналітичні агенції: Seeds.org.ua, Agroexpert, East-Fruit.com, Interfax, APK-Inform Agency,Agri-gator.com.ua, журналу «Ексклюзивні Технології» (Agrotimeteh.сom.ua), Агробізнес Сьогодні та Агрономія Сьогодні, Мультигалузева платформа «Здорове харчування по-українськи», Платформа «Місія – здоров’я:  разом задля активного довголіття».

 

Приєднуйтесь до нас та зробіть крок у майбутнє сталого агробізнесу разом з нами!

З повагою,

Засновниця агромедіа-агенції Sapienza Катерина Звєрєва,


Організатори конференції

pr.sapienzamedia@gmail.com,

+38 098 205 22 35 (Редактор ЗМІ для фермерів Seeds.org.ua, Людмила Калита­)

 +38 099 737 17 92 (Катерина Звєрєва, пишіть у Viber, Whatsup)

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!