Стало відомо коли оголосять конкурс на посаду Голови Держпродспоживслужби

0 239

Оголошення конкурсу на посаду Голови Держпродспоживслужби заплановано на 23 червня 2021 року. Про це повідомили у прес-службі Мінекономіки.

“Відповідно до листа Кабінету Міністрів України від 16.03.2021 № 8208/0/2-21 сформовано орієнтовний графік проведення конкурсів на зайняття посад державної служби категорії “А”, згідно якого оголошення конкурсу на посаду Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів заплановано на 23 червня 2021 року”, – повідомили у відомстві.

Сьогоднішній керівник Держпродспоживслужби Владислава Магалецька отримала цю посаду без конкурсу в листопаді минулого року. За офіційною версією, скасування конкурсу пов’язане з тим, що таким чином уряд боровся з COVID-19. За неофіційною – Магалецька отримала посаду за рекомендацією міністра економіки Ігоря Петрашка.


Владислава Магалецька у 2001 році закінчила факультет кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З 2011 по 2014 роки проходила навчання в Единбурзькій бізнес-школі і закінчила зі ступенем магістра ділового адміністрування та магістра економіки управління. У 2013-2014 роках отримала освіту за програмою Агро МВА.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!