Стало відомо скільки коштує перша українська вишня

0 420

Українські садівники з південних областей країни приступили до реалізацій перших партій вишні. Незважаючи на затяжну і холодну весну, ягоду господарства почали прибирати практично в ті ж терміни, що і роком раніше.

Наразі вишню реалізують виключно садівники південних областей і переважно невеликими партіями, а ціни на ці кісточкові озвучують в діапазон 30-35грн/кг, що в цілому відповідає рівню цін минулого року.

Водночас оператори ринку вважають, що середня ціна на вишню в цьому сезоні може бути нижчою, ніж в минулому році, завдяки більш високому врожаю. Варто відзначити, що саме вишня з усіх кісточкових менш постраждала від квітневих і травневих заморозків.

Це в свою чергу дає сподівання переробникам на те, що ціни на ягоду для заморозки будуть трохи нижче, ніж в минулому році, а також що не виникне проблема з нестачею сировини для заморозки.

За словами самих садівників, більш масово вишня в продаж на український ринок почне надходити вже з наступного тижня, коли до збору врожаю приступлять практично всі господарства південних областей України.

При цьому, багато виробників прогнозують зниження цін в даному сегменті як на свіжому ринку, так і для заморозки.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!