Стало відомо які ціни на лимони та імбир варто чекати цієї зими

0 404

З настанням холодів лимон та імбир стають частими «гостями» в холодильниках чи не кожного українця. Навесні ціни на них були просто шаленими, чого чекати нині – розповів директор гуртового ринку «Шувар» Іван Федишин, пише SEEDS.

«Що буде з цінами на лимони та імбир? Мабуть всі пам’ятають, як у березні 2020 ціни на ці продукти злетіли до небачених висот – імбир коштував більше 300 грн/кг, а в деяких супермаркетах навіть 700 грн, лимони – 80 грн/кг.

Так сталось, бо за один тиждень українці придбали місячний запас лимонів та імбиру. Через пандемію COVID-19 імпорт цих продуктів зростає кожного місяця. А в першій половині 2020 року було встановлено абсолютний рекорд з обсягів імпорту – 32,5 тис. тон лимонів та 1,6 тис. тон імбиру – майже на третину більше, ніж у попередні роки в той самий період», – нагадує Іван Федишин.

«Цього сезону на «Шуварі» запаси імбиру та цитрусових сьогодні є достатніми, аби ціни залишались стабільними. Кожного дня у нас розвантажуються фури з цитрусовими від виробників Туреччини, Іспанії, ПАР.

Ціни на лимон стартують від 30 грн/кг. Імбир до нас приїжджає з Китаю та Бразилії, продажі відбуваються в діапазоні 120-135 грн/кг.

Чи рятують ці продукти від коронавірусу – питання, а от те, що сприяють зміцненню імунітету – це точно. Тому чекаємо на безпечні закупи», – пише директор гуртового ринку «Шувар» на своїй сторінці у Facebook.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!