Столиця готується до грандіозної зустрічі агроінновацій та технологій року

0 401

Кожен бізнес має постійно рухатись у напрямку підвищення ефективності. Які маркетингові та економічні інструменти допоможуть у цьому вітчизняному аграрію? Відповіді на ці запитання можна дізнатися під час конференції “Збільшення прибутків в агробізнесі”, яка пройде 29 жовтня у м. Київ, в Міжнародному Виставковому Центрі.

Власну формулу ефективності бізнесу має і директор агропромислових виставок InterAGRO і AgroComplex  Сергій Висоцький, про що він охоче розповів у інтерв’ю для Agri-gator.


Виставковий проект ІнтерАГРО, який представляє сільськогосподарську техніку та обладнання, готується протягом двох років. Як відбувається підготовка, і який алгоритм дій команди на протязі цього часу?

– Починаючи з 2014 року, виставковий проект ІнтерАгро вийшов на рівень, який відповідає кращим світовим зразкам аграрних технічних виставок. Якщо звернути увагу на великі виставки аграрного господарства, такі як Agritechnica в Ганновері, або SIMA в Парижі, всі вони проходять також не щороку, а з періодичністю в 2 роки. Це час підготовки новинок техніки, оновлення модельного ряду, народження нових концептів.

– Чи використовували Ви досвід зарубіжних колег при організації виставкового проекту Агрокомплекс-2019? Наскільки ці рішення актуальні для реалій українського ринку?

– У Чехії, в місті Брно, проходить виставка TECHAGRO, яка займає практично весь виставковий центр міста. Виставка досить комплексна, і охоплює великий сегмент: сільськогосподарську техніку, тваринництво, бджільництво, лісове господарство, тощо.

Ми відвідали її в якості учасників, було дуже цікаво порівняти методи їх роботи з нашими. Саме звідти ми привезли ідею комплексного підходу – розвивати кілька напрямків рішень для агробізнесу в одному місці.

– Які відмінності можете відзначити?

– У нас поки що немає виставкового центру подібного розміру, хоча Україна набагато більша ніж Чехія за площею і за розвитком сільського господарства.

Зарубіжні виставки надихають, зараз ми розвиваємо подібний комплексний підхід.

Виставка АгроКомплекс представляє ті напрямки, в яких гостро потребує сільськогосподарський комплекс України, і які наразі необхідно промотувати. У цьому році готуємо цікаві рішення.

Такі напрямки як IT-сектор для точного землеробства, альтернативна енергетика, технології закритого ґрунту, бджільництво промислового масштабу.

Якщо раніше Україна славилася великою кількістю ентузіастів-пасічників, то тепер ця галузь бджільництва, відповідно до світових стандартів, переходить на промисловий рівень. Ця частина агросектору має гостру потребу в маркетингу.

Відвідувачі АгроКомплекс зможуть ознайомитися з новаторськими інноваційними рішеннями. Наприклад, буде представлена унікальна біологічно активна речовина, яка допомагає боротися з такою повальною світовою епідемією, як зліт бджіл.

У Північній Америці це було глобальною проблемою: ближче до осені, бджоли злітали з вуликів. (В Америці навіть існує спеціальний термін “Fall-Dwindle Disease – осінній зліт бджіл”).

Саме українська команда пропонує своє рішення даної проблеми.

Зазначу, що в цілому, наші аграрії стають все більш самодостатніми і просунутими технологічно.

– Що, на ваш погляд, потрібно робити власникам агробізнесу, для підвищення ефективності власної справи? Наскільки в цьому плані важливі виставки, професійне спілкування та обмін досвідом?

– Виставка – це зосередження, конгломерат всього передового, актуального, високотехнологічного. Якщо зібрати всі ці напрямки в одному місці – подібний захід послужить сильним поштовхом галузі. Крім цього, це відмінний старт для молодих компаній, які тільки починають робити перші кроки в агросекторі. Кожен із них отримує шанс представити свою продукцію, та заявити про себе цільовій аудиторії.

 

Виставка AgroComplex-2019 розпочне свою роботу 29 жовтня в Міжнародному Виставковому Центрі столиці. В рамках виставки відбудеться конференція “Збільшення прибутків в агробізнесі”, організована агромедіа-агентством Sapienza.. Початок заходу о 12.30. 

Реєстрацію на цю масштабну агроподію вже розпочато!

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Agri – Gator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!