Сумський аграрний університет увійшов до ТОП-25 найкращих вишів України

0 275

Сумський національний аграрний університет визнали одним з найкращих вишів України. Про це повідомив ректор університету Володимир Ладика, пише SEEDS.

«Міністерство освіти і науки України сьогодні оприлюднило Розподіл видатків споживання державного бюджету між закладами вищої освіти для підготовки здобувачів вищої освіти на умовах державного замовлення в 2024 році. Так звана “формула”.

Всі добре знають, що базою для розрахунку є комплексний показник діяльності університету, який враховує контингент студентів, стан наукової та міжнародної діяльності, а також працевлаштування випускників», – пише на своїй сторінці у Фейсбуці Володимир Ладика.

Читайте також: Мешканець Вінниччини замість картоплі вирощує у себе на грядках майже 500 сортів винограду

«Провівши попередній аналіз, можемо відзначити дві речі: перше – ми маємо суттєве збільшення фінансування; друге – за комплексним показником діяльності наш університет входить в ТОП-25 університетів України.

Хочу подякувати усім співробітникам Сумського національного аграрного університету за важливий внесок у формування цих показників, а Збройним Силам України за можливість працювати і жити, навіть у такий складний час», – додає ректор університету.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!