Безкоштовна англомовна магістратура від Королівського британського та Сумського аграрного університетів

0 650

Сумський національний аграрний університет спільно з Королівським аграрним університетом започаткував унікальну магістерську освітню програму «Стале сільське господарство та продовольча безпека», пише SEEDS.

Отримати дипломи двох університетів та стипендію можна за рахунок міжнародного гранту. Про це йдеться в повідомленні на офіційній сторінці університету.

«Ми запускаємо програму подвійних дипломів у рамках співпраці з The Royal Agricultural University за підтримки Cormack Consultancy Group.

20 щасливчиків отримають два дипломи магістра: український і британський», – повідомив проректор з наукової та міжнародної діяльності Сумського національного аграрного університету Юрій Данько.

За його словами, слухачі курсу мають змогу поєднати і безкоштовне навчання, і європейську стипендію. Навчання проводитиметься безкоштовно англійською мовою.

До того ж серед викладачів будуть як українські, так і британські професори.

Телефони для довідок +380997971857 та +380994759310


Сумський національний аграрний університет – це вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, один з кращих аграрних вишів України заснований у 1977 році. СНАУ готує висококваліфікованих спеціалістів для агропромислового комплексу з поглибленим вивченням іноземних мов та інформатики з цілої низки акредитованих спеціальностей. У структурі університету діють 8 факультетів, 1 інститут та 5 коледжів.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!