Світові запаси зернових скорочуються

0 386

У 2021 році світові запаси зернових скоротяться на 1,7% до 808 млн тонн у порівнянні з прогнозом минулого місяця. Про це повідомляється у звіті ФАО.

Перегляд у бік зниження запасів, крім збільшення використання, знижує глобальний коефіцієнт використання зернових з 29,6% в 2019/2020 році до 28,4% в 2020/21 році, що є семирічним мінімумом.

Підвищенням оцінок використання кормів знижує очікуване накопичення запасів пшениці в Китаї. У зв`язку із цим прогноз світових запасів пшениці був знижений на 8,0 млн тонн у порівнянні із минулим місяцем до 284 млн тонн.

Прогноз світових запасів фуражного зерна на рівні 341 млн тонн був підвищений на 4,5 млн тонн у порівнянні з попереднім місяцем, в основному, через перегляд у бік збільшення запасів кукурудзи в Індії і США.

Тим не меньше, згідно з прогнозами, світові запаси фуражного зерна скоротяться на 5,9% в порівнянні з їх початковим рівнем, в основному через скорочення запасів кукурудзи на 23 мільйони тонн, велика частина яких зосереджена в Китаї і США.

 

SEEDS.org.ua за інформацією AgroTimes

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!