Тонни гнилої моркви під Києвом спричинили у соцмережах справжній гвалт

0 1 517

Гори гнилої моркви знайшов під столицею киянин Андрій Хаванд. Світлини і відео цього він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook, спричинивши чималий ажіотаж і купу коментарів.  

Автор допису каже, що весь врожай на околиці села викинув фермер, який не зміг продати вирощену моркву і збанкрутів.

“Тільки, що по дорозі зустрів ймовірно один із наслідків карантину. Гори моркви яку викинули гнити. Як сказали місцеві які це збирали на корм тваринам, місцевий підприємець збанкрутував бо немає куди збувати продукцію і викинув це усе… І певно по країні таких випадків сотні…”, — написав киянин на своїй сторінці.

В коментарях до публікації та відео розгорілась величезна суперечка. Попри чисельні звинувачення влад, є серед думок зовсім несподівані.

Зокрема в коментарях киянка Vali Titarenko пише таке: “Ви знаєте, навіть коли немає карантину, гори овочів викидають!!! Живу недалеко біля оптового овочевого ринку, а за ринком лісок, там гори гнилих овочів. Продати дешевше або віддати ніхто не хоче, а викинути що радістю.

В вересні там гори кавунів, в січні ялинки, весною картопля з морквою, а скільки полуниці і черешні! І тоді влада абсолютно не причому, люди жадібні краще викинути ніж віддати. Навіть напівгниле продають, а бабусі ходять питають чи можна з того гнилого вибрати так ні не можна! Через день викину. Справа в наших людях!”

Алла Римар з Бакоти розповіла іншу історію:

“У Вінницькій області чоловік виніс на шлях картоплю і яблука, написав таку табличку. “Собівартість картоплі 10 грн, яблука 6 грн. Але як що хочеш їсти, а грошей нема — бери так”. За два дня продав майже 5 т картоплі. Можливо не по тій ціні, за якою би хотів але не зогнило і не викинув”, — написала вона.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!