Трактор може літати, довели молоді українські винахідники

0 310

Дрон FlyingTractor,призначений для розпилювання засобів захисту рослин та добрива на полях, можна назвати унікальним. Київський програміст, винахідник Владислав Юсім з командою забезпечили його набором можливостей, яких не мають схожі закордонні машини.

Літаючий трактор в повітрі може набирати швидкість до 90 кілометрів на годину, підіймати вагу до 20 кілограмів (китайські аналоги підіймають у повітря не більше 10-15 кг). Протягом 15 хвилин(тривалість одного польоту) він здатний обробити до 4 гектарів поля при витратах робочого розчину  2 л/га.

Під час випробувань доведено, що обробка полів літаючим трактором  в рази дешевша, ніж за допомогою звичайного трактора, сільськогосподарського літака чи геліокоптера, а речовини вносяться тільки на ті ділянки, де це потрібно. Досягається точність завдяки можливості встановити висоту у 2 метри, і вона контролюється сонаром. Керує усім процесом  бортова система управління.

Під час випробувань на полях соняшника одного з фермерських господарств у Чернігівській області прибавка врожаю склала понад 17%.

Сьогодні замовлення для FlyingTractor надійшли з різних регіонів − на обробку ягідників і полів.

 

 

SEEDS

 

За матеріалом Agravery

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!