Туреччина, Болгарія та Румунія разом боротимуться з мінами в Чорному морі

0 47

Одразу три країни Туреччина, Болгарія та Румунія підписали угоду про спільну боротьбу з дрейфуючими морськими мінами, які загрожували судноплавству в Чорному морі з початку повномасштабної війни в Україні, пише SEEDS

Міністр оборони Туреччини Яшар Гюлер заявив, що угода передбачає створення групи протимінних заходів з трьох союзників НАТО для боротьби з мінами. Про це повідомляє Аpnews.

Читайте також: В Україні запроваджують європейську систему сертифікації при експорті продовольства

«Ми спільно вирішили підписати протокол між трьома країнами, щоб більш ефективно боротися з мінною небезпекою в Чорному морі шляхом покращення нашої існуючої тісної співпраці та координації», — заявив Гюлер на прес-конференції в Стамбулі з міністром оборони Румунії Ангелом Тілваром і заступником міністра оборони Болгарії Атанасом Запряновим.

В свою чергу Атанас Запрянов наголосив, що міни становлять «небезпеку для портів, комунікаційних мереж і ключової водної інфраструктури. У наших інтересах та інтересах НАТО розробити протидію цій небезпеці».


Запрошуємо фахівців аграрного бізнесу взяти участь у Відкритій Міжнародній конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”

Конференція відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ о 12:00 у Київському МВЦ.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

 

 

SEEDS

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!