У Держрезерву України новий очільник

0 114

Кабінет міністрів України призначив Ярослава Погорілого головою Державного агентства резерву України. Про це йдеться в повідомленні Держрезерву.

Відзначається, що під час зустрічі з колективом Погорілий зазначив, що має чітке бачення стратегії розвитку системи Держрезерву, яке базується на кращих світових практиках.

За словами нового керівника, необхідно привести структуру і методи роботи Державного агентства резерву у відповідність з європейськими стандартами, налагодити співпрацю з міжнародними інституціями та організаціями.

Згідно з розпорядженням КМУ №1142-р від 27 листопада 2019 р Погорілий призначений строком на 5 років з випробувальним терміном на 3 місяці.


Ярослав Погорілий закінчив економічний факультет Київського національного університету ім.Т. Шевченко, отримавши ступінь магістра економіки за спеціальністю “Економічна кібернетика”.

До призначення на посаду Голови Держрезерву Ярослав Погорілий працював директором департаменту зі стратегічного розвитку в СП “Полтавська газонафтова компанія”.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!