У Канаді зростає попит на органічну продукцію

0 137

Компанія NatureFresh Farms в Лімінгтоні вирішила удвічі збільшити тепличні площі під органікою і розширити асортимент вирощуваних органічних овочів. Про це повідомляє HortiDaily.

Тепер площі, які будуть зайняті під органічним перцем, становитимуть майже 12  гектарів. Планується, що вирощена продукція буде представлена на канадському ринку з кінця березня до грудня.

Враховуючи попит на органічну продукцію, NatureFresh Farms  планує вирощувати також більше сортів томатів. Крім того, сьогодні вона пропонує споживачам органічні довгі англійські огірки, помідори, міні-перець і міні-огірки.

У подальших планах компанії − збільшувати обсяги виробництва продукції як у Канаді, так і в штаті Огайо. На це компанія відводить собі близько року.

Компанія працює не лише над розширенням асортименту і обсягів органічної продукції, а і над використанням екологічного виду упаковки. Сьогодні тут уже пропонуються пакети, які підлягають компостуванню, а нещодавно була представлена упаковка для міні−огірків, виготовлена з переробленого картону.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!