У Миколаєві відкрили мурал на честь засновника Нібулону Олексія Вадатурського

0 66

У центрі Миколаєва у суботу, 1 червня, відкрили мурал в памʼять загиблого засновника «Нібулону» Олексія Вадатурського. Урочисте відкриття відвідали представники компанії, місцева влада та мешканці міста, пише SEEDS.

На відкритті муралу виступив директор з торгівлі компанії «Нібулон» Володимир Славінський. Він наголосив на величезному внеску Вадатурського в розвиток аграрної галузі України, назвавши його геніальним візіонером та управлінцем, пишуть «НикВести».

Читайте також: Розорювання схилів України: як запобігти деградації ґрунтів

«Олексій Вадатурський бачив потенціал в аграрній галузі, бачив шляхи виведення українського села з кризи, покращення умов життя в селі, розвитку бізнесу там, завдяки модернізації та сучасним підходам. Уже через кілька років після відкриття терміналу «Нібулон» в Миколаєві, обсяги експорту кукурудзи зросли вдвічі, а через 15 років — у десять разів, досягнувши понад 30 мільйонів тонн.

Цей мурал — не просто витвір мистецтва, а данина пам’яті видатній людині, чия справа живе і розвивається. Лише нещодавно «Нібулон» був визнаний найбільшим роботодавцем у Миколаївській області», — розповів Володимир Славінський.

Фото з церемонії прощання з загиблим Вадатурських у Володимирському кафедральному соборі в Києві, «НикВести»

Олексій Вадатурський був українським агропідприємцем, Героєм України, генеральним директором сільськогосподарського підприємства «Нібулон» та віцепрезидентом Української зернової асоціації.

31 липня 2022 року внаслідок обстрілу Миколаєва російськими військами засновник компанії «Нібулон» Олексій Вадатурський загинув. Разом з ним у будинку загинула і його дружина — Раїса Вадатурська.

Після загибелі Олексія Вадатурського та його дружини в Офісі президента України припустили, що власника компанії було вбито навмисно — удар по його будинку було наведено та скориговано. Цією справою займалася прокуратура, а син загиблого Андрій Вадатурський найняв приватних детективів для розслідування обставин загибелі батьків.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!