У Вінниці відкрився перший регіональний офіс декарбонізації та енергоефективності

0 79

У Вінницькій міській раді відкрили регіональний офіс декарбонізації та енергоефективності. Меморандум про співпрацю підписали Вінницький міський голова Сергій Моргунов та Ганна Замазєєва, голова Державного агентства з енергоефективності та енергозабезпечення України, пише SEEDS

«Я сподіваюся в майбутньому люди перестануть турбуватися про те, скільки коштує кіловат, а насправді розумне поводження з енергоресурсами буде таке, як в ЄС. Ми будемо працювати з муніципалітетом, зі всіма комунальними закладами.

Коли ми говоримо про енергоспоживання, то говоримо про впливову частку економіки нашої країни. Тому що ті заощадження, які отримуємо, ви зможете в Вінниці витрачати за власним бажанням. Але перед цим ми повинні вам допомогти заощадити за рахунок розумного поводження і заходів», – сказала Ганна Замазєєва.

В свою чергу Сергій Моргунов переконаний, що така співпраця корисна місту, адже комунікація з державним агентством дає можливість вдосконалюватися та правильно визначати пріоритети, пише Vinnitsa.info.

Читайте також: Через рік всі неоформлені земельні паї перейдуть у власність громад

«Повинна бути енергоефективна грамотність населення, бізнесу і в тому числі муніципалітету. Тут дуже важливо, наскільки ми донесемо до людей, що є різі механізми і програми. Саме цей офіс налаштований на те, щоб надавати роз’яснювальну роботу людям», – сказав міський голова Вінниці.


Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності) – центральний орган виконавчої влади, що відповідає за реалізацію цілісної та інтегрованої державної політики у сфері енергоефективності, енергозбереження та альтернативних видів палива в Україні.

Місія – реалізація політики енергетичної трансформації України, декарбонізації України, зелено.го переходу у відповідності із принципами європейської політики.Запрошуємо фахівців аграрного бізнесу взяти участь у Відкритій Міжнародній конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”

Конференція відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ о 12:00 у Київському МВЦ.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!