Учасники антирейдерського протесту блокували трасу під Миколаєвом

0 724

Жителі села Степове перекривали трасу “Миколаїв – Одеса” в районі села Весняне через ситуацію, яка склалася на державному підприємстві “Степове”. Учасники акції тримали в руках плакати з написами “SOS”, “ДП Степове в біді. Невідомі збирають наш урожай”, “Почуйте нас” та інші.

В акції брали участь близько півсотні осіб. Вони безперервно ходили по пішохідному переходу, тим самим блокуючи рух автомобільного транспорту – на трасі з обох сторін почала утворюватися пробка.“Ми хочемо зібрати урожай, хочемо розпаювати землю. Люди вже втомилися від цього, хочемо, щоб прибрали тітушок з полів, щоб ми спокійно могли працювати”, – розповів один з учасників акції протесту.

В кінці серпня працівники держпідприємства звинуватили Володимира Теніка в спробі рейдерського захоплення і в перешкоджанні збору врожаю з полів. Через кілька днів люди заявили, що екс-директор пригнав свої комбайни і збирається прибирати урожай держпідприємства.

Працівники і нове керівництво “Степового” переконані, що договори спільного вирощування з “Неомаркет-І” фіктивні, а фірма зареєстрована на водія екс-директора.

1 вересня, працівники ДП “Степове” на Миколаївщині заявили, що екс-директор Володимир Тенік приїхав на підприємство з приватною охороною, щоб зібрати урожай соняшнику з полів. Жителі Степового звинуватили Володимира Теніка в рейдерстві.

 

 SEEDS.org.ua за інформацією НікВесті

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!