Україна виходить з ролі сировинного придатку, демонструючи світу власні продукти з доданою вартістю  

0 1 807

Українські виробники пишаються своєю продукцією з доданою вартістю і з гордістю демонструють її світу дедалі частіше. Цьогоріч на BioFach-2020, найбільшій міжнародній виставці органічних харчових продуктів, з’явиться набагато більше перероблених вітчизняних продуктів, аніж це було раніше.

Про це розповіла представниця швейцарсько-української програми QFTP Наталія Прокопчук, виступаючи під час органічного медіа-бранчу в Києві, повідомляє кореспондент SEEDS.

“Цьогоріч на виставці BioFach-2020 (найбільшій міжнародній виставці органічних харчових продуктів) Україну представлятимуть 37 експонентів. Буде 2 павільйони.

Один з них національний павільйон України Organic Ukraine Business Hub, на якому буде 18 експонентів. Інший стенд ITC. Буде ще кілька індивідуальних стендів компаній, які презентують себе”, – зазначає Наталія Прокопчук.

“Україна на даний момент презентує там як продукти сировини: зернові олійні бобові культури, дикороси, ягоди та гриби. Але окрім цього вже з’являється більша частка перероблених продуктів.

Якщо років 5-6 тому, коли все лише розпочиналося і в більшості була лише сировина. То зараз наші виробники пишаються своєю продукцією з доданою вартістю і не бояться її виставляти”, – додала Наталія Прокопчук.

“Українці розвиваються і я вірю в нашу країну. Дуже хочеться, щоб наш стяг розвивався на таких виставках, як BioFach. Іноземці дуже звертають на це увагу. Якщо вони бачать, що Україна є на органічній карті світу, вони будуть самі підходити, самі запитуватимуть: що ви пропонуєте? Як ми можемо співпрацювати?

Хочу зазначити, що це не завжди тільки торгівля. Дуже часто відбувається обмін інформацією, обмін досвідом. Для того, щоб Україна інтегрувалась в органічну карту світу треба докласти чимало зусиль”, – підкреслила представниця швейцарсько-української програми QFTP Наталія Прокопчук.


Дізнатися про перспективні країни для експорту агропродукції, українські виробники зможуть вже 19 лютого на конференції 

“Збільшення прибутків у міжнародній агроторгівлі”.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!