Українців приголомшили ціни на першу місцеву лохину

0 8 111

В Україні на ринку з’явилися перші пропозиції лохини місцевого виробництва. Правда, поки що, йдеться лише про дуже малооб’ємні партії ягід з приватних теплиць західного регіону країни.

Виробники намагаються продавати першу українську лохину дорожче, ніж коштує імпортна продукція, аргументуючи це більш високими смаковими якостями і свіжістю. На даний момент пропозиції з продажу української лохини надходять за ціною 400-450 грн/кг дрібним оптом. Для порівняння, імпортна лохина з Іспанії пропонується оптом в середньому по 300 грн/кг.

У 2019 до цього часу на ринку вже були перші партії українського лохини з відкритого грунту, вирощені в південних регіонах країни і на Закарпатті. Тоді купити лохину можна було по 200-240 грн / кг, тобто в середньому в два рази дешевше, ніж в цьому році.

Більш високий рівень цін на лохину в Україні в порівнянні з минулим роком обумовлений, звичайно ж, затримкою сезону дозрівання ягоди в середньому на 7-10 днів. Варто відзначити, значні втрати, які понесли виробники синіх ягід внаслідок заморозків та інших природних катаклізмів.

Незважаючи на вступ в плодоношення нових значних площ лохини в 2020 році, багато учасників ринку сумніваються, що пропозиція ягоди виросте і оптимістично оцінюють перспективи сезону.

Перша лохина з відкритого грунту повинна з’явитися на ринку України приблизно через тиждень.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!