Українські аграрії отримали компенсації за придбану сільгосптехніку

0 289

Уряд України профінансував потреби вітчизняних аграріїв на 716 млн грн. Гроші були спрямовані в рамках однієї з бюджетних програм уряду, повідомляє прес-служба Кабміну.

Йдеться про програму “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників”. Статистика по виплатах була представлена ​​на момент 31 липня поточного року.

З вище зазначеної суми грошей 47,4 млн гривень аграрії отримали в якості компенсації за купівлю нової сільськогосподарської техніки українського виробництва.

Раніше Кабмін вже виділяв 104,5 млн гривень для того, щоб аграрії закупилися потрібною технікою в зимовий період 2019 року, а також з січня по травень поточного року.

Тоді такою можливістю скористалися близько 1017 фермерів, які придбали для свого господарства більш 1 684 одиниць сільськогосподарської техніки.

Уже в 2020 році число таких фермерів дійшло до 1418. Було куплено устаткування на 2,8 млрд гривень в охопленні на 2295 одиниць техніки.

Цікаво, що частину грошей Кабмін витратив на погашення боргу перед аграрною сферою (за період жовтня-листопада минулого року). Сума склала 565,9 млн грн.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!