Українські аграрії стали найбільш активними учасниками програми «Доступні кредити 5-7-9%»

0 223

У Міністерстві розвитку економіки повідомляють, що найбільш активними учасниками програми «Доступні кредити 5-7-9%» є представники сільського господарства з часткою у 50%.

Як інформує відомство, частка торгівлі та виробництва – 22%, промислової переробки – 15%. Лідирують за регіонами – Харківська, Львівська та Київська області.

За даними Міністерства, від початку програми банки-учасники видали понад 15 тисяч кредитів на 38 млрд 200 млн грн. З них 16 млрд 300 млн грн – рефінансування раніше взятих позик, 5 млрд 500 млн грн підприємцям надали на капітальні інвестиції, 16 млрд 400 млн грн – антикризові кредити для поповнення оборотних коштів під нуль відсотків.

Зокрема, за останній тиждень підписано 696 договорів на рекордні 2 млрд 400 млн грн. А за квітень видали понад 3,3 тисячі кредитів на 9 млрд 200 млн грн.

Позитивна динаміка спостерігалась не лише за кількістю підписаних договорів, а й за виплаченими сумами, зауважують у Мінекономіки.

Раніше повідомлялося, що Національний банк з початку року надав 140 млн 800 тисяч гривень українським фінустановам, що ліквідовує Фонд гарантування вкладів фізосіб.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Перший діловий

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!