Українські тепличні огірки подешевшали майже на третину

0 1 225

В Україні продовжують знижуватися ціни на місцевий тепличний огірок. В результаті ця продукція вже коштує істотно дешевше, ніж у другій половині лютого 2019 року, повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Негативний ціновий тренд у цьому сегменті експерти проекту пов’язують зі значним збільшенням пропозиції огірків з місцевих тепличних комбінатів. А в умовах досить стриманого попиту в даному сегменті це спровокувало подальше зниження цін.

Згідно з даними щоденного моніторингу проекту, тільки з початку поточного тижня ціни на тепличний огірок з вітчизняних комбінатів знизилися в середньому на 28%. Уже сьогодні продавці готові відвантажувати цю продукцію за ціною 45-48 грн/кг.

Водночас ключові гравці ринку зізнаються, що навіть такі заходи не привели до бажаного результату і не спричинили за собою активізації темпів збуту.

У сегменті ж імпортної продукції, навпаки істотних змін не відбулося. Поставки огірка з Туреччини продовжували скорочуватися, в той час як попит на продукцію залишався досить стриманим. В таких умовах продавці вважали за краще не переглядати раніше сформувалися ціни, і як і раніше пропонували турецька огірок за ціною 42-44 грн/кг.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день місцевий тепличний огірок в Україні вже коштує в середньому на 29% дешевше, ніж в аналогічний період минулого року. При цьому, представники тепличних комбінатів не виключають подальшого здешевлення огірка нового обороту в міру зростання пропозиції даної продукції.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!