Українськими ІТ-технологіями для фермерів зацікавились арабські компанії

0 470

Арабські компанії зацікавлені у співпраці з українськими аграріями, а також розробниками ІТ-технологій для сільськогосподарського виробництва. Про це розповів глава правління Асоціації українських і арабських бізнесменів та інвесторів Мохаммад Салім Алотті.

“В Україні є багато продукції, яка потрібна арабським країнам. Це сільськогосподарські продукти, ІТ-розробки, металургія, авіація, військова техніка і т. д”, – говорить він.

Наприклад, Україна дуже розвинена в ІТ-технологіях, в тому числі тих, які використовуються в агровиробництві. Але занадто слабкий маркетинг цих послуг на арабському ринку призводить до того, що там про це не знають. Тому купують різне програмне забезпечення, інноваційні розробки в Америці і європейських країнах.

“Наша асоціація намагається допомагати українським ІТ-фахівцям вийти на арабський ринок”, – говорить Мохаммад Салім Алотті.

Також асоціація бачить своє завдання в залученні арабських інвестицій в українську економіку.

“На український ринок нам зайти не складно. Досить, щоб посольство сприяло арабським бізнесменам і допомагало швидко отримати візу. Але Україна повинна дуже багато чого зробити для розвитку економіки країни, забезпечити субсидії і пільги для іноземних бізнесменів, щоб ті відчували себе безпечно і хотіли інвестувати в Україні”, – повідомив він.

Найбільш затребувані товари, які експортує Україна в арабські країни: м’ясо, птиця, яйця, пшениця, ячмінь, кукурудза, сухе молоко, вершкове масло і соняшникова олія. На всі ці товари українські виробники отримують сертифікат відповідності Халяль.

“Арабські країни вже багато вкладають в Україну. Саудівська Аравія купила величезну українську компанію “Мрія”, а також інвестувала в кілька електростанцій на сонячних батареях”, – поділився Мохаммад Салім Алотті.

Також він додав, що в червні 2020 року відбудеться Міжнародна виставка “AUABI 2020 Ukrainian-Arab International EXPO”, в якій візьмуть участь понад 500 різних фірм з Африки, Азії та арабських країн. Це можливість для українських виробників знайти партнерів на нових ринках.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією AgroPortal

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!