Українці презентували в Німеччині державний логотип для органічної продукції

0 471

У німецькому Нюрнберзі стартувала найбільша міжнародна виставка органічних продуктів BIOFACH 2024, яка щороку стає місцем зустрічі для національних та міжнародних стейкхолдерів органічної харчової та непродовольчої продукції з доданою вартістю зі всього світу, пише SEEDS

Цьогоріч Україна представлена на заході двома Національними павільйонами та колективним стендом. Ще три компанії презентують свою продукцію окремими експозиціями. Загалом експортний потенціал українського органічного сектору розкривають 38 компаній — що є найбільшою кількістю експонентів за всю історію участі України на BIOACH.

«Незважаючи на повномасштабну війну, вдалося зберегти органічний сектор в Україні, диверсифікувати продукцію та залучити нових учасників в органічний ринок. До того ж, експорт органічної продукції у 2022 році залишився майже на тому ж рівні, що і у 2021, а Україна стала третім найважливішим постачальником органічної продукції до ЄС», — зазначив Маркіян Дмитрасевич, Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України.

За його словами, важливо на міжнародному рівні посилювати присутність представників органічних українських експортерів та нарощувати впізнаваність органічного бренду України

Саме тому вперше в історії на Національному павільйоні України на виставці BIOFACH відбулося представлення державного логотипа для органічної продукції та маркованих ним товарів, пише Держпродспоживслужба.

Читайте також: На ринку фруктів виник новий феномен – експорт свіжого промислового яблука

«Ми пишаємося, що державний логотип для органічної продукції сьогодні вже можна побачити на українських органічних продуктах, — додав Макріян Дмитрасевич. — Завдяки акредитації нашого першого органу сертифікації, запуску двох державних реєстрів, які веде Мінагрополітики, і близько 200 сертифікованих операторів національне органічне законодавство активно впроваджується».


У межах роботи національних експозицій України на BIOFACH 2024 експортери презентують такі органічні продукти (групи продуктів): зернові, крупи, борошно, овочі, фрукти, ягоди (сушені, сублімовані, заморожені), баштанні культури, бобові, гриби, горіхи, мед, олія, шоколад, соки, розчинні напої без кофеїну та цукру, ягідні пасти, дитяче харчування та снеки.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!