Українські ветерани отримають майже 100 млн грн на розвиток власної справи

0 223

Від старту ветеранського компоненту грантової програми “Власна справа” переможцями стали вже 227 ветеранів та членів родин учасників бойових дій, які отримають гранти на майже 100 млн грн, пише SEEDS.  

За підсумками п’ятнадцятої хвилі подачі заяв на гранти для ветеранів визначено 66 переможців, вони отримають кошти від держави на старт або розвиток свого бізнесу на 29 млн грн. Про це повідомила заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна.

“На сьогодні вже маємо 227 переможців ветеранського компоненту програми “Власна справа”, 56% з яких – це ветерани, 44% – другі з їхнього подружжя. Загалом вони отримають гранти на старт або розширення свого бізнесу на майже 100 млн грн. І створять близько пів тисячі робочих місць, зокрема, й для своїх побратимів.

Більшість грантоотримувачів п’ятнадцятої хвилі займатиметься підприємництвом в Хмельницькій, Тернопільській, Львівській, Івано-Франківській областях”, – зазначила Тетяна Бережна.

Читайте також: Відновлення ґрунтів потребує локального підходу, зважаючи на їх особливості

Серед 66 переможців п’ятнадцятої хвилі 39 – учасників бойових дій, 27 – членів родин ветеранів. 10 переможців отримали грант розміром до 1 млн грн, 26 – до 500 тис. грн.

Отримувачі грантів планують започаткувати та масштабувати свій бізнес переважно в таких сферах:

  • переробна промисловість – 19 осіб;
  • оптова та роздрібна торгівля – 12 осіб;
  • тимчасове розміщування й організація харчування – 11 осіб.

Урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства.

Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!