Українським фермерам компенсують чверть вартості придбаної с\г техніки вітчизняного виробництва

0 121

В Україні відновили дію урядової програми компенсацій аграріям 25% вартості придбаної техніки і обладнання вітчизняного виробництва, пише SEEDS

Щоб отримати кошти, агровиробник має обрати постачальника із затвердженого Мінекономіки переліку сільгосптехніки та обладнання, купити необхідну техніку та подати до уповноваженого банку заявку та підтверджуючі документи.

Читайте також: Кожен сам собі хазяїн: чому всесвітня кооперація забуксувала на ягідних плантаціях України

Наразі до переліку внесено продукцію 21-го українського виробника сільгоспмашин та обладнання. Згодом кількість виробників і асортимент продукції може бути розширений, пише Мінагрополітики.

«Щоб бути включеним до переліку, виробникам техніки та обладнання потрібно подати до 31 жовтня 2024 року в Міністерство економіки України відповідну заявку та документи до неї. Техніка та обладнання за заявками, які подані з 1 листопада, можуть бути включені до переліку лише на наступний рік», – йдеться в повідомлені.


Програма компенсації була відновлена постановою Кабінету Міністрів України №275 від 08.03.2024 р. Програма реалізовувалась в Україні протягом 2017-2021 рр., і була призупинена з початком великої війни.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!