Українському бізнесу повертатимуть частину коштів від придбання вітчизняних товарів і послуг

0 156

Для того, аби підтримати підприємців, в Україні розроблять програму кешбеку – бізнесу повертатимуть частину коштів від придбання вітчизняних товарів і послуг, пише SEEDS.

Про це на форумі “Зроблено в Україні” заявив президент Володимир Зеленський, передає Укрінформ.

“Ми повинні зробити все можливе, щоб якнайбільше українських підприємств змогли зберегти й масштабувати свою роботу. І я доручив уряду розробити кілька практичних кроків.

Зокрема, розробляється програма українського кешбеку “Купуй українське”, коли за купівлю визначених типів зроблених в Україні товарів і послуг громадяни України зможуть отримати повернення частини коштів на спеціальну картку“, – сказав президент.

Голова держави наголосив, що українські гроші мають залишатися в Україні. “Це податки, це зарплати наших воїнів, це можливості нашої держави, зокрема й оборонні”, – пояснив Зеленський.

Читайте також: Амарант – одна з найперспективніших і прибуткових культур для українських фермерів

Він повідомив, що фінансові й технічні параметри кешбеку вже розробляються. “І маємо постаратись, щоб ця програма почала працювати в цьому році”, – резюмував президент.Президент підписав указ про створення Всеукраїнської економічної платформи “Зроблено в Україні” 26 січня минулого року. Вона має стати майданчиком для стимулювання ділової активності українських виробників, популяризації та просування українського продукту, покращення інвестиційного клімату, а також для заохочення повернення громадян України з-за кордону. Новостворена платформа функціонуватиме під патронатом Президента.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!