Уряд пообіцяв допомогти українцям потрапити на заробітки до Фінляндії

1 563

Фінські фермери готові працевлаштувати 15 тисяч українців, а уряд допоможе українським заробітчанам дістатися Фінляндії. Про це повідомляє пресслужба Кабміну.

За словами посла Фінляндії Пяйві Лайне, фінські фермери готові працевлаштувати 15 тисяч українців.

“Українські працівники зарекомендували себе дуже добре. Вони відповідальні, порядні, працьовиті, і ми будемо раді можливості цього року знову залучити їх до роботи у сільському та лісовому господарстві та інших сферах”, – повідомила Лайне.

Фінляндія щороку залучає від 12 до 15 тисяч українців, зокрема для роботи на сільськогосподарській техніці та більш пізніх роботах зі збору врожаю ягід тощо.

У свою чергу, віце-прем’єр-міністр Вадим Пристайко запевнив, що Україна допоможе українським заробітчанам дістатися Фінляндії.

“Разом з фінськими колегами Уряд України допоможе українським працівникам організовано дістатися на сезонні роботи. Це включає організацію необхідної кількості авіарейсів.

Звичайно, безпека при цьому є найвищим пріоритетом. Тому незмінною залишається умова для роботодавців щодо легального працевлаштування українських працівників, забезпечення якісної медичної страховки, проведення обсервації”, – зазначив Пристайко.

Віце-прем’єр-міністр також додав, що в Урядовому офісі наразі опрацьовуються відповідні запити з Австрії, Фінляндії, Данії, Норвегії та інших країн.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Одесситка пише

    Это прямо сюриализм какой то !!! зачем было этих “профессиональных заробитчан” спешно в авральном порядке эвакуировать из-за границ в Украину в начале карантина, а теперь им же ПОМОГАТЬ выезжать снова на “помощь” иностранным фермерам ???…а своим фермерам они не хотят помогать и свою экономику в стране поднимать ???

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!