Уряд України змінив пріоритети держпідтримки аграріїв

0 194

Кабінет міністрів відмовився від дотацій аграрним підприємствам на користь компенсації відсотків за кредитами для фермерів, щоб забезпечити їм доступ до коштів на купівлю земельних ділянок, повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

“Ми змінили підхід у державній підтримці агросектору. Замість дотацій великим підприємствам ми сфокусуємося на тому, щоб, якщо відбудеться земельна реформа, компенсувати процентну ставку фермерам за кредитами, щоб вони могли дозволити собі доступний ресурс і взяти участь у купівлі земельних ділянок”, – сказав Гончарук під час прес-брифінгу в неділю, присвяченому темі державного бюджету на 2020 рік.

Він наголосив, що для цього необхідні зміни до законодавства. “Але вже в цьому проекті держбюджету на 2020 рік ви побачите, що підтримка великих повинна перейти на підтримку фермерів і маленьких”, – додав прем’єр-міністр.

Як зазначила міністр фінансів Оксана Маркарова, на підтримку агросектору в проекті держбюджету на наступний рік закладено 4,4 млрд грн.

“Дуже деталізована програма. До другого читання буде більш деталізовано, яким чином (відбуватиметься підтримка – ІФ). Але це програма для здешевлення кредитів для малих фермерів”, – сказала Маркарова.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Інтерфакс-Україна

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!