В Держбюджеті заклали 200 млн гривень на компенсацію закупівлі обладнання для зрошення  

0 94

У 2024 році Мінагрополітики продовжить реалізацію низки програм з підтримки аграріїв. Окрема увага приділятиметься сільгоспвиробникам на деокупованих територіях, пише SEEDS

Про це повідомив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час вітального слова на Всеукраїнському аграрному саміті, що відбувся в Києві.

«Підтримка аграріїв, особливо на деокупованих територіях, важлива з точки зору соціальної складової, справедливості і можливості працювати всім сільгоспвиробникам. Тому в 2024 році буде реалізована програма підтримки малих фермерів, які мають до 120 га», – зазначив Тарас Висоцький.

За його словами, торік української аграрної продукції експортували майже на 22 млрд доларів. Це свідчить, що агросектор продовжує працювати і розвиватися, попри війну та майже 20% тимчасово окупованих територій, пише Міністерство аграрної політики та продовольства України.


Крім цього в Україні продовжиться реформа меліорації. В Держбюджеті закладено 200 млн гривень на компенсацію для закупівлі обладнання на зрошення. Також програмою можуть скористатися Організації водокористувачів.


Крім того, продовжує діяти урядова грантова програма на розвиток садів та теплиць. Як відзначив Тарас Висоцький, торік було видано грантів на закладку нових садів площею 2 тисяч гектарів. Це досить суттєвий об’єм у порівнянні з минулими роками, і свідчить про активний розвиток садівництва.

Читайте також: В Україні вперше дозволили використовувати акваторію лиману для вирощування молюсків та креветок

Перший заступник Міністра повідомив, що передбачена також допомога в тваринницькій галузі, яка суттєво постраждала через повномасштабне вторгнення рф.


Всеукраїнський аграрний саміт збирає лідерів аграрної спільноти України, щоб знайти відповіді на ключові виклики для агропромислового виробництва. Організатори:  ProAgro Group, Співтовариство виробників і споживачів бобових України, Асоціація Елеваторів України за підтримки Мінагрополітики.Запрошуємо фахівців аграрного бізнесу взяти участь у Відкритій Міжнародній конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”

Конференція відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ об 11:30 у Київському МВЦ.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!