В Індії встановили найбільшу систему крапельного поливу

0 852

Втілено в життя найбільший в Азії проект крапельного зрошення. Для цього в окрузі Багалкот індійського штату Карнатака було прокладено трубопровід загальною довжиною 2,150 км.

Реалізація проекту уже обійшлася в близько $ 43 млн.

Робота системи протягом найближчих п’яти років залишатиметься під контролем і опікою інжинірингової компанії Megha Engineering and Infrastructures Limited (MEIL).

Для роботи системи зрошення буде використовуватися вода річки Крішна в Північній Карнатаке. Відповідно до розробки, вода на поле кожного фермера надходитиме через спеціально встановлені на сільськогосподарських угіддях труби. Всі необхідні добрива та пестициди також можуть змішуватися і надходити прямо з цих труб.

Проект крапельного зрошення дозволить вирішити проблеми, з якими стикалися місцеві фермери протягом багатьох десятиліть. Зокрема, нова система допоможе усунути втрати води, а за допомогою технології, яка використовується в проекті, очистяться також відходи, що потрапляють в заплаві річки Крішна.

В Управлінні водних ресурсів Карнатаке також пояснили, що у результаті реалізації проекту можна відчутно скоротити обсяги використання води, пестицидів. Також зменшаться витрати і підвищиться врожайність.

Це перший проект в Індії, втілений за допомогою використання ізраїльської технології крапельного зрошення. Система трубопроводів була прокладена під землею, а самі труби виконані з волоконно-оптичного матеріалу, термін придатності яких становить понад 50 років.

 

SEEDS

За матеріалом zerno-ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!