В Києві обговорять перспективи експорту та партнерства між Україною та Катаром

0 294

Компанія Middle East Business & Exhibition Consulting та International Business Association організовують бізнес зустріч “Україна-Катар. Перспективи експорту й партнерства”, присвячену налагодженню бізнесових взаємовідносин та підтримці експорту української продукції.

Зустріч відбудеться 3 березня 2020 року у готелі Hayat Regency Kiev, о 10:00.

Для читачів Seeds, Agri-gator та Sapienza.media знижка 25% за ПРОМО кодом Agro.


На гостей заходу чекає кава-брейк, що дасть чудову можливість для нетворкінгу та доповіді провідних експертів.  


В першій панелі бізнес зустрічі своїми думками, щодо перспектив торгово-інвестиційного співробітництва в сфері АПК між Катаром та Україною поділиться Ольга Трофімцева, екс в.о. міністра аграрної політики і продовольства України.

Про експорт медичних і оздоровчих послуг України на ринок Катару і ринок Арабських країн розповість Анна Гучок, радник Президента, голова комісії з питань охорони здоров’я та медичного туризму ICC Ukraine.

Завершить першу панель співзасновник компанії “АПК Ресурс”, Дар’я Дідковська з доповіддю, щодо експорту зерна та продуктів переробки сільгосппродукції в Катар.
Другу панель заходу відкриє Голова Комітету фінансового ринку з питань соціальної відповідальності бізнесу при ТПП України Олег Лиховід своїм виступом “Фінансові складові стосунки з Катаром”.

Про розвиток економічних зв’язків України та Катару, інвестиційну привабливість українського будівельного ринку та потенціал ІТ-ринку для інвесторів розповість засновник та Генеральний Директор Middle East Business & Exhibition Consulting Олена Бандровська.


Продовжить другу панель консультант аналітичного департаменту Pro-Consulting Андрій Мокряков своєю доповіддю “Поточний стан співпраці між Україною та Катаром: основні тенденції та показники її розвитку”.

У завершенні події запланований виступ СЕО Airlife Кашперської Олени, щодо інтелектуального підходу до організації бізнес поїздок.

Після завершення заходу для учасників буде проведений фуршет у найкращих традиціях гостинності.

Попередня реєстрація на бізнес зустріч за наступним посиланням:

 https://forms.gle/NrhYdJBFHoaqiz7c8

За усіма питаннями щодо акредитації звертайтесь за телефонами:

+38 098 053 56 18 та +38 067 446 87 87,

або надсилайте повідомлення на скриньку: ceo@mebec.org.

З нетерпінням чекаємо на зустріч. 

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!