В Мінагрополітики розтлумачили новий порядок бронювання військовозобов`язаних аграріїв

0 708

Міністерство аграрної політики та продовольства України оприлюднило роз’яснення до нового Порядку бронювання військовозобов’язаних для підприємств, установ та організацій агропромислового комплексу. Відповідна схема оприлюднена на сайті міністерства, пише SEEDS.

Підприємства, установи та організації, які є критично важливими для національної економіки в галузі сільського господарства, тобто після отримання рішення про відповідність підприємства критеріям і визначення його критично важливим для функціонування економіки у галузі сільського господарства в особливий період (відповідного наказу Мінагрополітики), подають список до Мінагрополітики через кабінет бронювання.

При цьому кількість військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню, повинна становити 50 відсотків кількості військовозобов’язаних підприємства, установи і організації на дату подання списку. У разі наявності обґрунтованої потреби кількість військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню, може перевищувати 50 відсотків кількості військовозобов’язаних підприємства, установи і організації на дату подання списку.Для того, щоб отримати статус критично важливого підприємства, зокрема, і у галузі сільського господарства, необхідно відповідати бодай трьом критеріям, затвердженим постановою КабМіну №76.

Зокрема підприємство повинно мати стратегічне значення для економіки і безпеки держави відповідно до переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави. Або ж підприємство має важливе значення для галузі національної економіки чи задоволення потреб територіальної громади.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!