В Португалії обрали «Фортуну» на заміну сорту «Ельсанта»

0 162

Португальське господарство з виробництва суниці садової Sabores Púrpura після п’яти років вирощування сорту «Ельсанта» змінило її на «Фортуну». Особливості нововведення пізнавалися на практиці.

Керівник господарства Мігуель Сільва визнає, що заміна сорту не така і проста, доводиться переучуватися і перебудовувати агротехніку з урахуванням вимог нового сорту. Про це ідеться в матеріалі EastFruit з посиланням на інформацію FreshPlaza.

Господарство збирає урожай протягом зимового сезону. За словами керівника, для споживача суниця садова залишається суницею, але для виробника кожен сорт має свої особливості.

Sabores Púrpura вирощує суницю садову в плівкових теплицях на площі 1,5 га і орієнтується лише на зимовий сезон, експортуючи свою продукцію, головним чином, до країн Північної Європи.

У цьому господарстві побудовані високі плівкові теплиці і застосовуються голландські технології вирощування суниці садової. Вони значно відрізняються від вирощування у відкритому ґрунті або низько-технологічних теплицях. У цьому господарстві суницю садову вирощують на гідропоніці, на високих лотках, в мішках з кокосовим субстратом.

Перехід на вирощування ягід сорту «Фортуна», популярного, в основному, в Іспанії, вимагав певних зусиль, але вони виправдалися. Спочатку було побоювання, що ягоди нового сорту будуть менш солодкими, ніж дає  «Ельсанта», і їх якість буде нижчою. Однак побоювання виявилися марними. Вже у найперших ягід нового врожаю показник Brix досяг 14о, а їх смак залишає в роті незабутнє враження. Такий результат є дуже важливим для господарства, багато років відомого на ринку високою якістю своєї продукції.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!