В Рівному обурені фермери та власники паїв влаштували пікет

0 641

Біля Рівненської ОДА пікетували фермери та власники паїв з Корецького району. Люди кажуть, що підприємство із Житомирщини намагається привласнити урожай із земель, які належать приватному підприємству “Поліський стандарт”.

“17 числа пан Цимбалюк приїжджав зі своєю технікою для того, аби зібрати врожай на нашому полі. 17 числа люди не дали техніці зайти на поля і вони змушені були повернути назад. Кожен день -10% врожаю. Він претендує на всі поля, які обробляє “Поліський стандарт”, – каже сільська голова Іванівки Валентина Скарбарчук.

Пікетувальники кажуть, від зібраного урожаю залежатиме їхній дохід.“Ми його засіяли, зробили, а зараз – без нічого залишитися? Зарплати, в кого діти вчаться, в кого ще щось – ми ж голі і босі, – розповідає працівник “Поліського стандарту” Володимир Чепель.

До пікетувальників вийшов заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Ігор Тимошенко та запросив представників ініціативної групи на перемовини.

За словами працівника “Поліського стандарту” Володимира Сидорчука, якщо врожай з їхніх земель зібрати не дозволять, вони діятимуть радикально.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією ТРК РИТМ

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!