В Україні майже 20% вакансій припадає на агросектор  

0 168

На початок липня кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Державної служби зайнятості, у порівнянні з аналогічною датою минулого року зросла на 13% та становила 93 тис. одиниць. Про це розповіла HR-директор кадрового агентства “Агроджоб” Аліна Чоловійчук.

За видами економічної діяльності: 19% вакансій — в сільському, лісовому та рибному господарстві; 18% — на підприємствах та установах переробної промисловості; 16% — в гуртовій та роздрібній торгівлі.

У розрізі професій найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників — це трактористи, водії, швачки, слюсарі, електромонтери, оператори заправних станцій, електрогазозварники, токарі, робітники з комплексного обслуговування будинків, маляри, муляри, озеленювачі та столяри.

Також затребувані працівники сфери послуг (продавці, охоронники, офіціанти, молодші медичні сестри, кухарі тощо).

Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи — бухгалтерів, економістів, фармацевтів, лікарів, інженерів різних галузей, вчителів, спеціалістів державної служби.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, вантажники, прибиральники, двірники, сторожі, кухонні робітники, укладальники-пакувальники та комірники.

Станом на 1 липня 2019 року на одну вакансію в середньому по Україні претендувало 3 безробітних (станом на 1 липня 2018 року — 4 особи).

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  Milkua.info

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!