В Україні спростили сертифікацію сільгосптехніки

0 2 186

Кабінет міністрів України прийняв проект постанови, яким вноситься ряд змін в техрегламент щодо сільськогосподарської техніки. Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Висоцький на своїй сторінці в Facebook.

Йдеться про Постанову КМУ “Про внесення змін до Технічного регламенту затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів і Порядок відомчої реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів”.

“Чудова новина для виробників сільськогосподарської техніки! Років чотири ми намагалися внести зміни в технічний регламент, зараз фактично за три місяці нам це вдалося зробити”, – пише Висоцький.

Уряд ухвалив очікувану Постанову, яка нарешті встановить зрозумілі та чіткі правила для виробників техніки:

  • скасовано термін дії сертифікату затвердження типу (до цього термін дії був 5 років);
  • змінено підхід в проведенні періодичних перевірок виробництва;
  • встановлено екологічні стандарти на викиди двигунами шкідливих речовин з 2021 року мінімальний рівень Stage 2, а з 2023 – Stage 3A;
  • затверджено форми документів для сертифікації (форми технічого опису, заявок і тд).

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!