В Україні збільшуються площі надсучасних сховищ з новітніми технологіями зберігання фруктів

0 608

Сьогодні найбільш передовим сховищем щодо впровадження новітніх технологій зберігання фруктів в Україні є сховище компанії «Сади Дніпра» (ТМ UApple). Не так давно «Інсолар-холод» успішно завершив будівництво ІІІ черги сучасного високотехнологічного сховища для дніпровських садівників, його місткість збільшилася ще на 2400 тонн, і тепер загальний обсяг склав 7200 тонн, пише SEEDS. 

Головна особливість сховища в тому, що при його проектуванні і будівництві застосовувалась сама передова технологія зберігання яблук у регульованій атмосфері, яка називається DCA («динамічна» контрольована атмосфера), заснована на технології вдосконаленого управління диханням (ACR), пишуть фахівці «Інсолар-холод» на сторінці компанії в Facebook.


«Зберігання яблук у регульованому газовому середовищі безпосередньо залежить від якості обладнання. Грамотно спроектована система і холодильне обладнання, що  відповідає світовим стандартам, дозволяють повністю контролювати мікроклімат приміщення, не тільки зберігають якість плодів, а й зменшують усушку», – йдеться в повідомленні.

Під час проектування та будівництва цього сховища застосовувалось наступне обладнання:

  • компресорні станції Berling
  • повітроохолоджувачі та конденсатори thermofin GmbH
  • обладнання для РГС Van Amerongen CA Technology
  • герметичні двері Salco


«Сховище для ТОВ «Сади Дніпра» є, на сьогоднішній день, найбільш передовим сховищем по впровадженню нових технологій зберігання фруктів в Україні, що дає можливість скоротити до мінімуму втрати врожаю, а також істотно заощаджує електроенергію, яка використовується під час зберігання», – йдеться в повідомленні.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!