В Україні знизилися і ціни, і попит на вітчизняні яблука

0 383

За минулий тиждень ціни на яблуко в Україні трохи знизилися. Про це свідчать дані щоденного моніторингу проекту EastFruit. Водночас впав і попит.

Зараз вітчизняні садівники готові відвантажувати яблука за ціною 9-15 грн/кг, що в середньому на 8% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня. При цьому найбільш дорогими є яблука сорту Golden Delisious і Gala.

Такі тенденції фермери пояснюють зниженням попиту на якісні яблука, а також збільшенням пропозиції яблук, які непридатні для тривалого зберігання.

Оптові компанії та роздрібні мережі України також відзначають незначне ослаблення попиту на яблуко в останні два тижні. Учасники ринку пояснюють зниження активності покупців великим напливом продукції низької якості, яку садівники прагнуть збути в першу чергу і згодні поступатися в ціні на такі фрукти.

Варто додати, що на сьогоднішній день ціни на яблука в Україні в середньому в 1,8 рази вище торішніх, що обумовлено зниженням виробництва яблук не тільки в Україні, але і в країнах ЄС в цілому. Як відзначають самі садівники, вони сподіваються на активізацію попиту на продукцію ближче до кінця грудня, коли традиційно зростає купівельна активність напередодні новорічних свят.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!