В Україні з’явилось нове екологічне пакування для овочів та фруктів

0 1 181

Зібрані врожаї українські аграрії вже давно звикли перевозити у ящиках з гофрокартону. Однак фермери Сходу  віднедавна активно користуються зовсім іншим пакуванням – сіткою для овочів та фруктів зі спіненого поліетилену. Про її переваги розповів Геннадій Куц – директор виробництва ПП “Ескалібур плюс”, компанії, яка займається виробництвом пакувальної сітки для овочів та фруктів.


– Чому серед українських виробників плодоовочевої продукції наразі не надто популярна пакувальна сітка для овочів та фруктів?

– На сьогоднішній день виробники звикли використовувати упаковку з гофрокартону. Багато хто має налагоджені контакти з компаніями, які займаються виробництвом гофротари. Тому нашу сітку замовляють пробними партіями для тестування, розробляють нові плани з пакування своєї продукції, а потім вже використовують її на значних об’ємах виробництва.

Наш вид пакування має багато переваг, серед яких і збереження цілісності фруктів і овочів, їх стійкість до ударів при транспортуванні, презентабельний зовнішній вигляд і звісно невисока ціна. У всіх перевагах пакувальної сітки вже мали змогу впевнитися наші постійні і нові клієнти.

– Виробники якої продукції найбільше цікавляться упаковкою зі спіненого поліетилену?

– Насправді, важко виділити якусь одну галузь. Цікавляться і виробники овочів та фруктів, і сувенірної продукції, і алкоголю. Був випадок, коли до нас зверталися виробники ниток. Напевно, в більшості випадків, замовляють нашу продукцію ті, хто працюють зі скляними товарами, а також представники плодоовочевого сектору.

Наприклад, ми співпрацювали з представниками компаній аеропорту. Зробили пробні поставки, наша упаковка пройшла тестові перевезення і замовник залишився задоволений результатами.

Насправді сьогодні все більше і більше споживачів звертають свою увагу на екологічність упаковки. Звичайно на першому місці завжди стояла паперова та картонна упаковка, як найбільш чиста. Водночас вся наша продукція сертифікована і задовольняє всі вимоги екологічності, тому може використовуватися для пакування продуктів харчування.

– Пакувальні сітки зі спіненого поліетилену популярні в Азії, однак в українських та європейських супермаркетах зустріти таку упаковку можна не часто. В чому причина?

– Справа в тому, що в азійському регіоні сітка зі спіненого поліетилену поширена вже досить довго, в той час, як в нашій країні ми не так давно впроваджуємо використання такого виду пакування.

В Україні тільки ми займаємося виробництвом пакувальної сітки і тому потрібен час, щоб споживачі та виробники дізналися про її переваги.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Fruit – Ukraine.org

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!