В Україні створюють Реєстр рейдерів

0 593

Незабаром в Україні з’явиться реєстр учасників рейдерських атак на бізнес. До нього вноситимуть працівників прокуратури, поліції, інших уповноважених державою осіб, які беруть участь у рейдерських атаках на бізнес, пише SEEDS.

Про запуск проєкту «Реєстр рейдерів» заявила ініціативна група маніфесту на захист 42 статті Конституції, опублікованого 28 червня. Адмініструвати реєстр буде ГО “Маніфест 42” на чолі з Сергієм Позняком, головою Асоціації підприємців ветеранів АТО.

“До наглядової ради ГО “Маніфест 42” запрошені всі провідні бізнес-асоціації України. Реєстр рейдерів – лише один з трьох напрямків активної роботи нового проєкту. Інші два – підготовка законодавчих змін, які перекриють лазівки для рейдерів, а також створення комунікаційних платформ з антикорупційними та іншими органами влади для оперативного реагування на конкретні кейси рейдерських атак.

Реєстр рейдерів зараз наповнюється і буде виведений в онлайн вже за кілька тижнів. Мета реєстру – суспільний осуд координаторів та учасників рейдерських атак, перевертнів у погонах та мантіях, які в умовах війни займаються мародерством”, – повідомив Сергій Позняк.

Маніфест українського бізнесу на захист 42 другої статті Конституції було опубліковано 28 червня. У цьому документі бізнес вимагає зупинити хвилю рейдерства та інших форм тиску за участю правоохоронців, суддів, чорних нотаріусів, реєстраторів.

Маніфест підписали власники 42 українських компаній, а згодом до них приєднались сотні підприємців та підприємств. Про це повідомила Асоціація підприємців ветеранів АТО.


29 червня, Президент Володимир Зеленський зустрівся з представниками українського бізнесу і дав доручення заступнику голови ОП Ростиславі Шурмі створити комунікаційну платформу з бізнесом для реагування на проблему рейдерства та інших форм тиску на бізнес.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!