Вчені розробили стійкий вид базиліка

0 125

Вчені з Університету Бар-Ілан (Ізраїль) розробили новий вид базиліка, який має високу стійкість до борошнистої роси. Про новинку повідомляє jpost.com.

Ізраїль сьогодні є одним з основних зимових постачальників свіжих трав до Європи, східної частини Сполучених Штатів. За оцінками експертів, ізраїльський ринок свіжих трав щороку експортує продукції на майже 70 мільйонів євро, і 50% з цих обсягів припадає на частку солодкого базиліка. Базилік в Ізраїлі вирощують в найбільш спекотних регіонах країни – Араві, долині річки Йордан, долині Бейт-Шеан і Негеві. Щоб протистояти загрозі ураження рослин борошнистою росою, фермери вимушені застосовувати пестициди, але, як виявилося, їй можуть протистояти не всі види цього засобу.

Завдяки появі нового гібрида фермери зможуть нейтралізувати вплив патогена на посіви базиліка, зменшивши поширення хвороби.

Борошниста роса походить від грибоподібного патогена Pernospora belbahrii, який завдає серйозної шкоди посівам базиліка та інших культур по всій земній кулі. Вперше він був виявлений в Швейцарії 16 років тому.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!