Ветеринарне законодавство України адаптують до норм і стандартів Євросоюзу

0 85

Україна адаптує законодавство в галузі ветеринарної медицини до норм і стандартів Євросоюзу. Про це повідомили у Міністерстві аграрної політики та продовольства України, пише SEEDS

Представники Європейських бізнес-асоціацій виробників ветеринарних препаратів зустрілися із першим заступником міністра аграрної політики та продовольства Тарасом Висоцьким.

Читайте також: Українські фермери зможуть вирощувати шипшину та мигдаль за рахунок грантів

Під час зустрічі обговорили зміни до закону про ветеринарну медицину, зокрема питання ліцензування окремих ветеринарних препаратів. Також розглянули питання засобів боротьби з пташиним грипом та сальмонельозом.

Тарас Висоцький зазначив, що Україна адаптує законодавство, зокрема в галузі ветеринарної медицини до норм і стандартів Євросоюзу.


Висоцький зауважив, що птахівнича галузь – експортноорієнтована та  успішно продовжує працювати та розвиватися навіть після повномасштабного вторгнення, тому важливо дотримуватися всіх європейських вимог.

Учасники зустрічі домовилися координувати ситуацію та за необхідності проводити додаткові консультації.


Запрошуємо фахівців аграрного бізнесу взяти участь у Відкритій Міжнародній конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”

Конференція відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ о 12:00 у Київському МВЦ.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!