Вінницький ОЖК ViOil почав переробку сої

0 200

Одне з підприємств Вінницького олійно-жирового комбінату, що входить до групи ViOil, почав переробку насіння сої. Обсяг переробки складе 70 тисяч тон соєвих бобів. Про це повідомляє elevatorist.com.

Робота підприємства на повну проектну потужність дасть змогу переробляти 1100 т сої на добу. Як зауважив комерційний директор промислової групи ViOil Ігор Гадомський, українські аграрії зібрали гарний урожай сої, і якість бобів повністю відповідає вимогам.

В 2018/19 маркетинговому році заводи промислової групи ViOil перероблять близько 100 тис т соєвих бобів. У результаті буде отримано 20 тис т соєвої олії та 73 тис т шроту з мінімальним (45%) вмістом рослинного білка.

Всю вироблену підприємством соєву олію і шрот група ViOil експортує. Основними покупцями є країни Євросоюзу, Біларусь і Туреччина.

На початку липня минулого «Вінницький ОЖК» завершив щорічний плановий капітальний ремонт двох олійноекстракційних заводів. На підприємствах були встановлені нові транспортні елементи, шеретувальні машини, спеціальні механізми для подйому рідини, а також додаткове обладнання для автоматичного очищенню олії від нежирових домішок.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!