Висоцький розповів коли садівники України отримають державні компенсації

0 198

У вівторок, 26 травня, Уряд розпочав фінансування бюджетної програми “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників” у 2020 році, направивши понад пів мільярда грн на погашення заборгованості перед аграріями за 2019 рік.

Що стосується фінансування за програмами вже поточного, 2020 року, доступний ресурс для цього буде в червні. Про це сьогодні під час онлайн-дискусії “Де гроші для аграріїв”, організованої ЛІГА:ЗАКОН розповів заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики Тарас Висоцький, пише SEEDS.

“Якщо ми подивимось на бюджетний розпис, то доступний ресурс для фінансування за програмами цього року буде з червня. Відповідно по тим програмам, де передбачаються виплати в червні, вони вже почнуть відбуватися з червня цього року.

Якщо ж ми говоримо про напрямок садівництво, про блок тваринництво, там стовідсотково всі виплати історично, і цього року аналогічно, заплановані на 4-й квартал цього року”, – розповів Тарас Висоцький.


Раніше Мінекономіки наказами від 22 травня 2020 року затвердило розподіл коштів у розмірі 555 млн грн між уповноваженими банками для перерахування їх на поточні рахунки сільськогосподарських товаровиробників, які придбали техніку та обладнання у жовтні та листопаді 2019 року.

“Всього сума заборгованості за цією програмою складала 564 млн грн, останні 9 млн грн буде затверджено до сплати найближчим часом. Кошти отримають 4 102 аграрії, які за вказаний період придбали 14 756 одиниць техніки та обладнання на загальну суму 2,7 млрд грн”, – повідомили в уряді.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!