Власники земель, на яких розташовані фортифікаційні споруди, отримають пільги на земельний податок

0 98

Українська влада напрацювала алгоритм дій для звільнення від оподаткування власників земельних ділянок, на яких розташовані фортифікаційні споруди – їм надаватимуть пільги на земельний податок, пише SEEDS

Алгоритм надання звільнення від сплати земельного податку затвердили на засіданні відомства під керівництвом віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук. Про це повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«У зв’язку з будівництвом фортифікаційних споруд на прикордонних територіях Харківщини деякі земельні ділянки не можуть використовуватися власниками. Водночас вони продовжують оподатковуватися», – йдеться у повідомленні Міністерства.

У міністерстві спільно з іншими відомствами та обласною державною адміністрацією розробили алгоритм, який убереже власників земельних ділянок від грошових втрат. Це відбуватиметься з урахуванням рішень Ради оборони Харківської області та відповідно до рішень місцевих рад про встановлення податкових пільг.

Читайте також: Розорювання схилів України: як запобігти деградації ґрунтів

«Рада оборони Харківської області затверджуватиме перелік ділянок, на яких облаштовуються оборонні споруди, та передаватиме його місцевим радам. Вони ухвалюватимуть рішення про встановлення податкових пільг та надсилатимуть цю інформацію до Державної податкової служби», – зазначають у Мінреінтеграції.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!