Воркшопи для лідерів вітчизняного AGRIFOOD

0 172

Цього літа, у червні, стартувала нова програма навчання для керівників малого та середнього агробізнесу, які працюють у всіх галузях с/г від вирощування до дистрибуції у Києві, Харкові, Одесі, Черкасах та Тернополі!

Учасники навчання відмітили, що воркшопи “СТВОРЕННЯ ДОДАНОЇ ЦІННОСТІ В AGRIFOOD”, організовані  командою експертів UkrainianFoodValley – це найпрактичніше бізнес-навчання для аграріїв, яке вони відвідували!

Основне завдання, яке ставили перед собою автори програми, які є експертами галузі та засновниками успішних агробізнесі – це надати учасникам інструменти, які б дозволили їм вивести власний бізнес на вищий рівень!

Адже програма побудована на практичних кейсах (реальних бізнес-ситуаціях, що відбулись у компаніях), що дозволяють відпрацьовувати необхідні для керівників навички під час занять.

Набір до нової групи триває до 6 вересня, адже навчання розпочнеться 10 та 11 вересня у Києві та завершиться у листопаді (5 модулів, 1 день=1 модуль). А також учасники працюватимуть над проектами у групах та презентуватимуть їх комісії! Це чудова нагода пройти краш-тест своєї бізнес-ідеї та отримати фід-бек від практиків агробізнесу!


Поспішайте приєднатись, адже кількість місць обмежена!

Прийом заявок до 6 вересня!

Детальніше про воркшопи можна дізнатись за посиланням: http://ufv.org.tilda.ws/

та за телефоном: +38 050 846 888 2

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!