Втрати на десятки мільйонів – результати нової ревізії на елеваторах Держрезерву  

0 238

Фахівці Держаудитслужби під час ревізії фінансово-господарської діяльності державного підприємства “Хлібна база №73” та “Хлібна база №76” Державного агентства резерву України виявили порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 42 млн грн. Про це повідомляє Держаудитслужба.

“Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності державного підприємства “Хлібна база №76″ Державного агентства резерву України за період з 1 січня 2017 року по 30 червня 2020 року та виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму майже 12 млн грн”, — йдеться в повідомленні.

Ревізією встановлено, що низька завантаженість зерносховищ від 7% до 23% можливих потужностей, стала причиною збитковості підприємства у 2018/19 роках.

В той же час, несвоєчасне освіження (поновлення) ДП “Хлібна база № 76″ матеріальних цінностей державного матеріального резерву, призвело до псування, втрати якості, зерна вартістю 10 млн грн”, — додали аудитори.

Крім того, підприємством витрачено коштів на охорону об’єкта, що перебуває на балансі іншої юридичної особи на суму понад 850 тис. грн, що також позначилося на фінансових результатах його діяльності.

Під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності державного підприємства “Хлібна база № 73” Державного агентства резерву України виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 30 млн грн. Контрольний захід охопив період з 1 січня 2017 року по 30 червня 2020 року.

Виявлено нестачу зерна пшениці Державного агентства резерву України на суму майже 28 млн грн, позаяк посадові особи ДП “Хлібна база №73″ не забезпечили його зберігання. Установлено псування зерна пшениці Державного агентства резерву України на суму понад 2 млн грн через незабезпечення підприємством належних умов його зберігання, освіження тощо”, — розповіли в Держаудитслужбі.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!