Як органічне добриво ЯРОС допомагає вирощувати рясні та екологічно чисті врожаї ягід

0 393

Ягоди, що вирощуються без участі шкідливих хімічних добрив – є справжнім джерелом широкого спектра вітамінів та мікроелементів. Це смачні та здорові плоди, які здатні задовольнити як необхідні потреби людини у корисних елементах, так і звичайні смакові побажання. Такі плоди більш цінні і для покупців, тому вирощувати органічну продукцію більш вигідно, пише SEEDS.    

Як же виростити повноцінні врожаї ягідних культур без застосування хімії? Чи можливо зміцнити імунітет рослин та забезпечити їх поживними мікроелементами за допомогою органіки?


Ефективність органічного добрива ЯРОС при вирощуванні ягідних культур

Універсальне екологічне добриво ЯРОС відновлює рослини та ґрунт природним шляхом. Його головні переваги: висока ефективність, легкість внесення, відсутність запаху та безпека для людей, тварин і комах-запилювачів. 

Як працює ЯРОС. Органічне добриво починає свою дію з оздоровлення ґрунту, за рахунок того, що насичує його необхідною мікробіотою. Воно робить ґрунт більш пухким, завдяки чому він з легкістю поглинає та накопичує вологу для рослин. Мікробіота забезпечує кругообіг поживних речовин: вона накопичує з ґрунту та переводить у доступні форми для рослини такі поживні речовини, як фосфор, азот та інші мікроелементи, чим забезпечують процеси росту та розвитку рослини.

Використання органічного добрива ЯРОС:

  • Покращує ріст та розвиток ягідних культур
  • Забезпечує антистресовий і стимулюючий вплив на рослини
  • Активує засвоєння кореневою системою головних елементів живлення з ґрунту
  • Підвищує врожайність плодово-ягідних культур
  • Абсолютно безпечне для людей, тварин та комах-запилювачів

Вирощуючи екологічно чисті ягоди, ви отримаєте справжнє задоволення від процесу, тому що догляд з ЯРОСом робить його простіше. Вам не треба застосовувати різні препарати, які будуть виконувати одну із вказаних функцій ЯРОСа. Екологічне добриво ЯРОС подбає про вкорінення, підживлення, захист від негативних факторів оточуючого середовища та допоможе отримати з ваших грядок більше плодів. 

До того ж практичними дослідженнями доведено, що ЯРОС розкриває генетичний потенціал рослини. Тому смак ягід буде максимально чистим та природним: тобто таким, як закладено конкретним сортом. Норми внесення ЯРОС

Як приготувати розчин. Підживлення ЯРОСом включає полив зранку або ввечері (під час, коли немає активного сонця). Перед застосуванням пляшку або каністру ЯРОСа слід збовтати, додати у відстояну воду, зачекати 7 хвилин – і розчин готовий. 

Для підживлення ягідних культур необхідно внести 25-50 мл ЯРОС на 10 л відстояної не холодної води. Норма використання 10-20 л на 1 м². Впродовж всього вегетаційного сезону таке підживлення потрібно проводити 2-3 рази на місяць. 

 

Норми ЯРОС для ягідних культур, якщо ви працюєте обприскувачем:

При набуханні бруньок – 100 мл/на побутовий обприскувач (12-16 л води) на 2 сотки (200 м2). Або 5 л/га промисловим обприскувачем з витратою робочого розчину – не менше 100 л/га.

Потім кожні 2-3 тижня – 50-70 мл/на побутовий обприскувач (12-16 л води) на 2 сотки (200 м2). Або 3 л/га промисловим обприскувачем з витратою робочого розчину – не менше 100 л/га.

Важливо дотримуватись правил внесення та слідкувати, щоб вологи вашим рослинам було достатньо. Передозування ЯРОСом неможливе – тому що це органічний та безпечний продукт. 

 

Нехай ваш майбутній урожай буде рясним та здоровим, а ЯРОС вам у цьому обов’язково допоможе.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!